Bitcoin Kazançlıları Kazandıklarını Gizliyor!

Kripto paralardan bugüne kadar milyonlarca insan milyarlarca dolarlık kar elde etti

BtcTurk yorumları

Kripto paralardan bugüne kadar milyonlarca insan milyarlarca dolarlık kar elde etti. Bugün Türkiye şartlarında Bitcoin’den milyonlarca dolarlık kar elde eden vatandaşlar olduğu çok açık bir şekilde bilinirken, sizce neden hiçbir vatandaş Bitcoin’den ne kadar kazanç sağladığını açıklamıyor? Henüz daha gelişmeye devam eden ekonomilerden birisi olan Türkiye’de kolay yoldan para kazanmak isteyen vatandaşlar Bitcoin ve benzeri yatırımları ile gündeme geliyorlar.

Bitcoin yatırımlarının daha fazla artması ve kar elde etmesi ile vatandaşlar adeta ne olduğunu şaşırıyor ve kripto paralardan gelen bu geliri zaman zaman ailesi ile dahi paylaşmıyor. Bu durumun arkasında yatan sebep ise karlılık durumunu gizleme ve olası hırsızlık vakalarının önlenmesi olarak gösteriliyor.

Varlıklar Güvende, Kripto Paralar Bilinmiyor

Kripto paraların ölüm durumu olsa dahi hiçbir aile üyesi tarafından dahi bilinmeyecek olması yatırımcılara güven veriyor. Özellikle ailesi ile sorun yaşayan yatırımcıların olası bir durumda mal varlıklarının Bitcoin’de kalması ve hiçbir kimse tarafından kullanılamaması için dahi Bitcoin’e yatırımlar yaptıkları yorumlarına internet üzerinde sık sık olmasa da aralıklarla karşılaşılıyor.