Bitcoin

Bitcoin yatırımcıları teyakkuzda

Bitcoin sahipleri yakın zamanda bekledikleri artışlar için teyakkuza geçti. Bitcoin sahiplerini bir süredir yakından ilgilendiren ve ilgilendirmeye devam eden konular arasında fiyatların bu sene nasıl devam edecek olduğu ve nasıl etkiler alınacak olduğuna dair merak konusu etkisini yavaş yavaş göstermeye başlayacak.

Bitcoin fiyatlarında değişimler olmaya başlaması ve bu değişimlerin yakın zamanda etkisini göstermesine dair beklenti ve umut sürerken, yatırımcılar geçen sene 19 bin dolar değerini gören fiyatların bu sene 20 bin dolar sınırını aşmasını beklediklerini ifade ediyor.

Umutlar gerçek olabilir

Beklentilerin gerçek olup olmayacağını gelecek birkaç aylık süre belirleyecek. Sürekli farklı etkiler ve fiyat değişimleri görmek mümkün olacağı için yakın zamanda nasıl sonuçların olacağını bilmek mümkün olmasa da 1 ay içerisinde rekorun kırılmasının çok zor olduğu tahmin edilebilmekte. İlk fiyat dengesinin 13.600 dolar civarında olduğu, sonraki dengenin 17.800 dolar civarınd olabilecek olduğu ve hemen ardından büyük bir artış olacağı yönünde beklentiler mevcut.

  • Bitcoin fiyatlarında değişim olup olmayacağını kesin olarak bilebilmek hiçbir şekilde mümkün olmadığından sadece tahmine dayalı hareket edilebilmekte.

Yorum Yap