Bitcoin’de Karlılık Arttı, Fiyatlar Yükseldi

Bitcoin yatırımcıları son aylarda karlılık oranlarının daha fazla artması ile birlikte yatırımlarını daha fazla arttırdı


Bitcoin yatırımcıları son aylarda karlılık oranlarının daha fazla artması ile birlikte yatırımlarını daha fazla arttırdı. Yatırımcılar özellikle son birkaç haftadır üst yönlü çıkış yaşamaya başlayan Bitcoin grafiklerine göre yatırımlarını daha fazla arttırmaya devam ederken, karlılık oranlarının artması ile birlikte yatırım oranlarının da buna eşit olarak arttığı ortaya çıktı. Bazı yatırımcıların henüz daha ellerinde bulunan kripto para yatırımlarını tam olarak değerlendirmedikleri bilinirken, bazı yatırımcıların ise şimdiden Bitcoin’in yükselmesini fırsat kollayarak satış yaptıkları bilinir hale geldi.

Yatırımcılar Bitcoin fiyatının artması ile birlikte satış yolundan para kazanmak isterken, bu isteklerinde de başarılı oldular. Birkaç haftadır 10.000 dolar sınırını göremeyen Bitcoin’in bu hafta itibari ile 10.000 dolar sınırını görmesi birçok yatırımcının 2 kat kar elde etmesine, hatta daha fazla oranlarda kar etmelerine imkan tanıdı.

Beklemeye Geçtiler

Bazı yatırımcılar ise satışlarını yapmalarının ardından tekrar Bitcoin‘in düşüşe geçecek olduğu anı kollamaya başladılar. Yatırımcıların al-sat işlemlerinden oldukça ciddi oranlarda kar elde etmeleri bu durumun diğer yatırımcılar arasında da düşünce ve tartışma konusunu beraberinde getirdiği bilinirken, karlılık oranlarının çok daha fazla artması bekleniyor.