Bitcoin’e Talep Artıyor, Yatırımcı Riskleri Kabul Ediyor

Bitcoin gelen talepleri karşılamaya devam ederken, 21 milyon üretime kadar yatırımcıların alım taleplerine yanıt verecek


Bitcoin gelen talepleri karşılamaya devam ederken, 21 milyon üretime kadar yatırımcıların alım taleplerine yanıt verecek. Son yaşanan artış ile birlikte 7.470 dolara kadar yükselen Bitcoin, bu konuda gelen taleplerde yaşanan artışa rağmen fiyat dengesini oldukça iyi korumayı sürdürüyor ve oldukça fazla yatırımcının talepleri ile daha da fazla beğeni ve güven kazanıyor. Yatırımcıların bekledikleri güven durumunu ortaya koyabilen tek kripto para olarak görülen BTC’nin önünde ise uzun bir süreç var.

Taleplerin artması ile yatırımcıların olası risklere daha kolay girebilmesi hem yatırımcının daha fazla kripto para ile haşır-neşir olmasında etken sağlıyor, hem daha fazla kişinin kripto paralara olan güvenini daha da fazla arttırmayı başarıyor.

Güveni Arttırdı

Bitcoin son yaşanan yükseliş ile yatırımcıların güvenini daha fazla arttırdı. Yatırımcı kimseler daha fazla kar elde edebilecek olduklarını öngörerek daha fazla yatırımı Bitcoin’e yatırmaya başlarken yıl sonu beklentilerinin daha da fazla artması, piyasa hacminin bir gün içerisinde 20 milyar dolar değerinde artış yaşaması benzeri nedenler yatırımcının güvenini daha fazla arttıran unsurlar olarak değerlendirilmekte.