Bitcoin’e yatırım yapılır mı?

Bitcoin konusunda sürekli olarak yeni teoriler ve görüşler ortaya atılıyor


Bitcoin konusunda sürekli olarak yeni teoriler ve görüşler ortaya atılıyor. Kısa süre önce büyük bir düşüş yaşasa da rövanşı alan Bitcoin yatırımcıları ikiye bölmüş durumda, akıllardaki en büyük soru şu Bitcoin’e yatırım yapılır mı? Bitcoin yatırımı ile milyoner olan insanları gördükçe yatırım yapmak isteyen insan sayısı da bir hayli artıyor.

Ülkemizde de pek çok yatırımcı kripto paralara yatırım yapma konusunda düşünceye sahip ancak piyasaların sürekli olarak çalkalanmasından dolayı ne yapacağını bilemiyor. Ülkemizde sadece Bitcoin alımı yapılmıyor diğer kripto paraların alımı da söz konusu Türkiye’de Bitcoin haricinde Ethereum, Ripple, Cardano ve NEO alımı da söz konusu o yüzden ülkemizde ciddi bir kripto para yatırımcısı olduğunu söylemekte  yarar var.

GEÇEN YILA ORANLA 6 KAT ARTTI

Geçtiğimiz yıl bu dönemlerde yani 2017 yılı başlarında 1 BTC 1059 dolar yapıyordu. Şuanda ise 9 bin Dolar’a doğru tırmanan Bitcoin ciddi bir kazanç getirdi. Bitcoin piyasasının çok dengesiz olması yatırımcıları ürkütse de kesinlikle Bitcoin yatırımı yapmak şuan için en mantıklı yatırım araçlarından birisi olarak göze çarpıyor. Ayrıca Bitcoin üretimi konusunda da bazı yatırımların olduğunu söylemekte yarar var.

Bitcoin üretimi yapan cihazlar 5 bin dolar civarında eğer 24 saat açık bırakırsanız Bitcoin’in değer kazanmasına da bağlı olarak 100 ya da 200 TL arasında bir para kazanabilirsiniz.

[fat_coincap id=”5″]