Bitcoin’i birinci sıradan düşürmek mümkün değil

Bitcoin hakkında uzmanların yorumları bir o kadar önemli


Bitcoin hakkında uzmanların yorumları bir o kadar önemli. Kripto para uzmanlarına göre ise piyasa hacmi oranlarının en az 1.5 sene içerisinde çok büyük oranlarda değişim olsa bile ilk sıradan Bitcoin’i indirmeye yetmeyecek olduğu görüşünde oldukları değerlendiriliyor. Kripto para piyasası hacmi verilerinin son derece yüksek olduğu görüşünde olan uzmanlar, gelecek 1.5 sene süre içerisinde birinci sıranın yine Bitcoin’de kalmasını, 2. ve 3. sıranın ise aniden olmayacak şekilde değişimler görmesinin mümkün hale gelebilecek olduğu görüşünde olduklarını değerlendiriyor.

Yatırımcıların daha çok finans alanında Bitcoin’i seçmesi ve sadece BTC ile ilgilendikleri görüşünde olan bu kişiler oldukça fazla piyasa verileri ile ilgilendikleri için sonuçların bu şekilde olacağını düşünüyor.

Birincilik BTC’nin!

Bitcoin fiyatı, piyasa hacmi ve ilgi görmesinin çok büyük etkilerinin sonucunda birinci sırada kalmayı 1.5 sene daha garanti altına alır mı? Sorusunun yanıtını vermek henüz bizim için mümkün değil. Uzmanlar ise bu şekilde düşünmelerinin arkasında bazı fikir ve öneriler olduğunu, bu düşüncelerinin doğru ve kesin olmasından yana en ufak bir endişeleri olmadığını düşünüyor.