Altcoin

Ripple sahipleri şimdiden yüzde 50 kazandı

xrp teknik analizi

Ripple sahibi kişilerin kısa süre içerisinde %50 oranından daha fazla para kazancına sahip olması yatırımcıları bu yönde yatırım yapmaya çekti. Büyük ve küçük yatırımcıların tamamı yeni yatırım değerlendirmelerini Ethereum üzerinden değil Ripple üzerinden yapmaya başlarken, büyük yatırımcıların daha fazla oranda yatırımlarını Ripple’a çekmeye başlamalarının gelecek süreçte daha fazla insanı Ripple’a yönlendirecek olduğu şeklinde yorumlandı.

ABD’de yatırımcıların büyük bir kısmını oluşturan gruplar, kripto para tavsiyeleri listelerinde yatırımcılara birinci sıraya Ripple’ı yerleştirmelerini önermeye başladı. Bazı Asya ülkelerinde ise Bitcoin yerine orta vadede yatırımcı kimselerin birinci tercihlerinin XRP’den yana olmasının çok daha etkili sonuçlar verebilecek olduğu açıklamasında bulunuldu.

ABD’li yatırımcılar Ripple’ı sevdi

ABD’li yatırımcıların %50 oranında kazanç getirmesi dolayısı ile Ripple’ı oldukça fazla sevmeleri ve yatırımlarını bu şekilde yapmaya başlamalarının çok etkili sonuçlarının olmaya başlayacak olduğu şeklinde yorumlandı. Bitcoin sahiplerinin bu konuda bekleyip sonucu görmeye yönelik beklentileri olsada gelecek birkaç hafta ve ay oldukça rekabetçi geçebilir.

  • Ripple ve Bitcoin arasındaki fiyat farkı değil, mevcut olan değer farkı ve ne kadar sürede, ne kadar kazandırdığı önemli.

Yorum Yap