Bitcoin

Bitcoin’i yıl sonunda bekleyen gelişmelere hazırlık yapılıyor

Bitcoin yıl sonunda ne kadar fiyat ile satılacak? Sorunun yanıtını bilen insan olmadığı için bu sorunun yanıtını verebilecek kimseye ulaşmak mümkün değil. Durum bu olunca, kripto para sahipleri yıl sonunda ne kadar fiyat ile satılacak olduğu konusunu daha çok analistlerin yorumları ve kendi düşünceleri ile harmanlıyor ve daha çok yükselecek olduğuna inanç duyar ise daha fazla kripto para sahibi olmak için hemen adımlar atmaya başlıyor.

Eğer ki tam tersini düşünür ve tam tersi hareket eder ise o zamanda kripto para sahibi olmamak ve mevcut kripto paralarını satma yolunu tercih edebiliyor. Bunun nedeni olarak ise iki farklı sebep gösteriliyor ki bu sebeplerden 1 tanesi daha fazla kayıp etmemek, bir tanesi ise daha fazla kazanmak.

Mümkün değil bilinemez

Bitcoin fiyatının yıl sonu için ne kadar olabileceği konusunu bilen insan bulmak imkansız olduğundan ve bunun tamamen serbest piyasa benzeri bir talep dengesi ve düzene göre belirlendiğinden dolayı fiyat için yıl sonu beklentilerinin olumlu olsa bile beklendiği kadar yüksek olmayabilecek olduğu göz önünde bulundurulmalı.

Yorum Yap