Bitcoin’in Yükselişi Beraberinde Olumlu Hava Getirdi

Bitcoin bugün sabah saatlerinden hemen sonra yükselişe başladı ve 8.200 dolar sınırının biraz daha üzerinde bir fiyat ile yatırımcılarına oldukça iyi kazanç sağladı


Bitcoin bugün sabah saatlerinden hemen sonra yükselişe başladı ve 8.200 dolar sınırının biraz daha üzerinde bir fiyat ile yatırımcılarına oldukça iyi kazanç sağladı. Bunun hemen ardından kripto para piyasası hacminde de artışlar yaşanırken, yatırımcılarında bu yükselişlerden etkilendiği ortaya çıktı. Yatırımcılar olumlu havanın etkisine girerek yatırımlarını satmadı ve yatırımlarının üzerine yüksek fiyattan dahi olsa eklemelerde bulundu.

Bitcoin fiyatının artmasında asıl temel konu neydi bu konuda hala hiçbir analistin yorumu olmamasına rağmen finans spekülatörlerinin devrede olabilecek olduğu ve Bitcoin’de durdurulamaz bir artış olmasının kendi kendine gelişen bir piyasa olmasının etkisinden dolayı olabileceği ve bir nedeni olmasına gerek olmadığı sözleri ortaya atıldı.

Bu Yıl Sonunda Rekor Bekleniyor

Yıl sonuna kadar yeni haftalık, aylık ve 3 aylık rekorlar kırılacak mı? Konusunda bir yorum yapmak mümkün değil ancak bu yılın sonuna doğru birçok kişinin kar elde edecek olduğu ve 50.000 dolar beklentisinin gerçek olabilecek olduğunu düşünmemek için hiçbir sebep ve hiçbir neden yok. Yıl sonu beklentisi 50.000 doların üzerine dahi çıkabilir.