Alexis Ohanian: Ethereum Yıl Sonunda 1.500 Dolar Olacak

Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, bu yıl sonunda kripto  paraların beklendiği kadar artmayacak olduğunu açıkladı. Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, açıklamalarında bu yıl sonuna kadar rekor bir artış olmayacağını ve beklentilerin Bitcoin için 20.000 dolar yönünde...


Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, bu yıl sonunda kripto  paraların beklendiği kadar artmayacak olduğunu açıkladı. Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, açıklamalarında bu yıl sonuna kadar rekor bir artış olmayacağını ve beklentilerin Bitcoin için 20.000 dolar yönünde olduğunu ifade etti. Ethereum için ise tam tersi bir açıklama yaparak 1.500 dolara kadar yükselecek olduğunu iddia etti ve Ethereum’un fazlası ile kazanç sahibi yapacak bir kripto para olacağını ifade etti.

Coinbase Açıklaması

Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, ”Coinbase’e ilk yatırım yapan şirketlerden biri olmamızın esas sebebi, altta yatan teknolojiye olan inancımızdır. Eğer Blockhain iş yaparsa, kripto paralar iş yaparsa bu işlerin dönmesini sağlayacak bir de merkeze ihtiyaç olacak diye düşünüp Coinbase’e yatırım yapmıştık. Şu ana kadar da ön görülerimizde haklı çıkmanın sevincini yaşıyoruz.” ifadelerini kullanırken ”Biz bir yatırım firmasıyız ve biraz daha eski toprak işlere odaklanıyoruz. Şirketlerin hisselerine sahip olmak istediğimiz için bu işlerden biraz uzak durduk. Koin piyasasında ciddi bir spekülasyon olduğu da göz önüne alınırsa, doğru bir karar aldık diyebilirim.” olarak devam ettirdi.