BlackRock: Tüm kripto paralarınızı kaybetmeye hazır olun!

Küresel piyasalar son dönemde kripto paralara odaklanmış durumda


Küresel piyasalar son dönemde kripto paralara odaklanmış durumda. Başta Bitcoin olmak üzere diğer tüm altcoin kripto paralara ilgi artarken, bir taraftan olumsuz değerlendirmeler, bir taraftan ise ”geleceğin para birimi” olacağını dillendiren yatırımcılar ve dev şirketlerin yetkilileri bulunuyor.

Bunlara son örnek olarak BlackRock Yatırım Enstitüsü Küresel Yatırım Baş Strateji Uzmanı Richard Turnill, karşımıza çıkıyor. Kendisinin imzası bulunan yayınlanan açıklamasında ”kripto paralarınızı kaybetmeye hazır olun!” diyerek ciddi uyarıda bulunan Turnill, yatırımcıların şimdilik sadece tüm yatırımlarını kaybetmeye hazırlarmış gibi kripto paralara yatırım yapmalarını önerdi. Kripto paraların geleceğin para birimi olacağını düşündüğünü açıklayan ünlü uzman, kripto paraların birçok zorluğun üstesinden gelmesi durumunda başarılı olacağını savundu.

Yasa Düzenleyicilerinin Etkisi Çok Büyük

Turnill, Bitcoin ve diğer kripto paraların yükselmesi, düzene girmesi ve geleceğin standart para birimlerinden olmasının önünde yasal engeller ve güvenlik endişeleri bulunduğunu hatırlattı. Bu engellerin kaldırılması durumunda her daim kripto paraların ilerleyebileceğine değinerek sözlerine son veren ünlü uzman, yatırımcıları ise ve yeni yatırım yapacakların ise kaybetmeye hazır oldukları paralar ile yatırım yapmalarının önemli olduğunu belirtti.

[bitcointicker]