Bybit NFT Pazarı Açıldı

Dijital sahipliği kolaylaştırmayı ve blok zinciri oyunları ile metaverse’ün gelişimini desteklemeyi amaçlayan Bybit NFT Pazarı kullanıma açıldı


Dijital sahipliği kolaylaştırmayı ve blok zinciri oyunları ile metaverse’ün gelişimini desteklemeyi amaçlayan Bybit NFT Pazarı kullanıma açıldı. Platformda; sanatçılar, içerik üreticileri ve koleksiyonerler bir araya gelecek.

Bybit NFT Pazarı için kullanıcıların kişisel cüzdan adreslerini platforma bağlamaları gerekmiyor. Bybit Spot hesaplarını kullanarak Ethereum ERC-721 token standardında NFT alıp satmak mümkün.

Bybit NFT Pazarı’nda kullanıcılar, çoklu zincir işlemleri de yapabilecek ve bu sayede herkes bu heyecan verici NFT, GameFi ve metaverse pazar yerlerine daha kolay katılabilecek. NFT koleksiyonerleri Bybit’in altyapısı ile sevdikleri NFT’lerin gerçekliğini ve gözetim zincirini doğrulayabilecek.

Bybit’in Türkiye’deki Kullanıcılarına Lansmana Özel Hediyeler

Bybit, yeni NFT pazarı için bir de özel etkinlik hazırladı. Etkinlik dönemi boyunca Bybit Spot piyasasında herhangi bir miktarda ilk kez alım-satım yapan 3 kullanıcı, mevcut değeri 800 dolar olan Genesis Moga Gizemli Kutu ödülünü kazanma şansı yakalayacak.

Kullanıcıların etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden etkinliğe kaydolmaları gerekiyor.

Monster Galaxy’nin oyun ve anime sektöründe oldukça deneyimli bir ekip tarafından geliştirildiğini belirtelim. Ayrıca partnerleri arasında Animoca Brands gibi güçlü bir isim de var.

NFT ve “Galaxy Gem” (GGM) token tabanlı bir oyna-kazan modeli sunan Monster Galaxy gizemli NFT kutuları, Bybit NFT Pazarı‘nın başarılı lansmanını kutlamak için Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına lansman sırasında satışa sunuldu.

Bybit, lansman sırasında 30 dolardan satışa sunulan, 0,47 saniye içinde tükenen ve değeri şu an 800 dolar olan Genesis Moga Gizemli Kutularından 3 tanesini yalnızca 3 şanslı kullanıcısına özel bir etkinlik düzenleyerek hediye ediyor.

Etkinlik, 24 Ocak Pazartesi günü saat 19.00 itibarıyla başladı ve 4 Şubat Cuma günü saat 18.59’a kadar sürecek.

Bybit NFT Pazarı’nda Özel NFT Koleksiyonlar Var

NFT’lere olan ilgiyi topluluğa yaymak ve kullanıcıları teşvik etmek için Bybit, NFT sahnesine ilk çıkışını yaparken Monster Galaxy, ONBD ve REALY’den özel NFT’lerin baş solist olduğu kampanyalar başlatıyor.

NFT projelerini keşfetmeye, projelendirmeye ve gerçekleştirmeye odaklanan, küratörlük yapan bir marka ve iş geliştirme merkezi olarak ONBD, kripto dünyasının içinden sanatçılarla ve aynı şekilde geleneksel sanatçılarla iş birliği yaparak onları metaverse’e çekiyor. ONBD’nin Bybit NFT pazarında sunulan ilk serisinde, dünya çapından dokuz sanatçının 100’den fazla benzersiz NFT sanat eseri yer alıyor.

Aynı zamanda KOOOLA sanal şehri olarak da bilinen REALY Metaverse, kullanıcıların üç boyutlu, tamamen sürükleyici bir deneyimin içinde buluşup alım-satım yapabileceği ve oyunlar oynayabileceği bir sokak kültüründen ilham alan, hareketli ve eğlenceli bir metaverse olarak öne çıkıyor.

Bybit NFT Pazarı Neler Sunuyor?

Dijital koleksiyonlar alanında ister deneyimli ister deneyimsiz olun, Bybit NFT pazarında güvenilirliğin, istikrarın ve sorunsuz bir kullanıcı deneyiminin yanı sıra piyasada mevcut en iyi koleksiyonları da bulabileceksiniz.

Monsters Galaxy, ONBD ve REALY ile yaptığı ortaklık dışında Bybit, gelecek vaat eden sanatçıların, herkes tarafından tanınan ünlülerin ve sporcuların yüksek değere sahip benzersiz NFT’lerini sergileyip platformda satışa sunacak. Bunların yanı sıra gizemli kutular da kullanıcıları bekliyor olacak. Sanatçılar ve içerik üreticiler, Bybit’in derin likiditesinden faydalanabilir ve sayıları 5 milyonu geçen Bybit kullanıcılarına ulaşabilir. Önümüzdeki haftalarda başka iş birlikleri de duyurulacak.

Konuyla ilgili yönetiler şu açıklamaları yaptı:

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou: “Bazıları NFT’lerin yatırım değeri taşıyıp taşımadığı konusunda şüpheci yaklaşsa da NFT’ler yalnızca bireylerin dijital sahiplikte bulunmalarını ve bunun önemini kavrayıp değerlendirmelerini mümkün kılmakla kalmıyor aynı zamanda sanatçıların ve içerik üreticilerinin, yaptıkları işler üzerinde söz sahibi olmalarını sağlıyor.”

Monster Galaxy’nin kurucusu ve CEO’su James Cao: “Monster Galaxy serisi, mobil oyun alanında zengin bir mirasa ve köklü bir hayran kitlesine sahip. Amacımız, bu topluluğu geliştirmek ve büyütmek. Dolayısıyla da bu topluluğu blok zincirinin etkin olduğu Web 3.0 ekosistemine doğru yönlendiriyoruz, onların yolunu açıyoruz”

ONBD’nin kurucusu ve CEO’su Eva Ren: “ONBD olarak, en iyi meziyete sahip koleksiyonerler ve kendini sanatına adamış sanatçılar ile güçlü bir Web 3.0 topluluğu kuruyor olmaktan dolayı gururluyuz. Bybit ve Bybit’in yeni dünya standartlarındaki NFT Pazarı ile çalışacak olmaktan, Bybit topluluğu ile bağlantı kuracak olmaktan ve uluslararası anlamda tanınan sanatçılarımızı yeni bir kitleyle buluşturacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız”

REALY’nin kurucusu ve CEO’su George Yang: “REALY’nin hedefi, sokak kültürünü yansıtan metaverse’de en ön tarafta yer almaktır. Bu önemli amacımızı, derin likidite ve kesintisiz hizmet taahhüdü denildiğinde akla ilk gelen kripto para borsası Bybit ile gerçekleştirecek olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Bybit NFT Pazarı, sokak kültürünü yansıtan NFT’lerimizi tanıtmak için kesinlikle en iyi seçenek”