Bitcoin

Dolar mı daha çok kazandırır, Bitcoin mi?

PrimeXBT

Dolar ve Bitcoin karşılaştırması Türkiye’de BTC yatırımcıları tarafından sorulan ve en fazla tartışma konusu olan konuların arasında yerini alıyor. Birçok yatırımcı dolar ve Bitcoin arasında farkların olduğunu, birisinin daha fazla risk ile daha fazla kazandırma ve kaybettirme riski bulunduğunu ifade ederken, bazı yatırımcılar ise daha az risk ile daha az kazancın kendileri için daha iyi olduğunu belirtiyor.

Bitcoin yatırımcılarına oranla dolar para birimine yatırım yapanların kazançları zaman zaman değişim gösterebilecek, bununla beraber Bitcoin’de ani yükselişler ile iyi takip yapılırsa çok daha iyi kazançlar elde edilebilecektir.

 Kripto Paralar Daha Çok Kazandırır

Kripto paralar geçmiş 1 sene baz alındığında dövize oranla %100 oranından daha fazla kar elde ettirebilmiş durumdadır. Bunun yanında kripto paraların değer artışının çok daha kısa sürede olduğu, çok daha fazla kar elde etmeye yönelik bir para birimi olduğu unutulmamalıdır. Dolar ile yapılabilecek olan işlemler ve ödemeler olduğu gibi kripto para birimleri ile yapılabilecek olan ödeme yerleri ve yöntemleri geliştikçe değer artışı çok daha kısa sürede 2 katına çıkış sağlamaktadır.

[bitcointicker]Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap