Goldman Sachs: Geleceğin yatırımı Ethereum olacak

Goldman Sachs’ın Özel Servet Yönetimi birimi başkanı Sharmin Mossavar-Rahmani, geleceğin para birimi olarak Bitcoin’i görmediğini, ancak Ethereum’u geleceğin para birimi olarak gördüğünü, bunun bazı sebep ve nedenlerinin olduğunu açıkladı


Goldman Sachs’ın Özel Servet Yönetimi birimi başkanı Sharmin Mossavar-Rahmani, geleceğin para birimi olarak Bitcoin’i görmediğini, ancak Ethereum’u geleceğin para birimi olarak gördüğünü, bunun bazı sebep ve nedenlerinin olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamasında kendisinin gelecekte daha çok Ethereum’un kullanılacağını düşündüğünü belirten Rahmani, Ethereum’un daha astronomik olduğunu açıkladı.

Bitcoin başta olmak üzere kripto paralar ile ilgili olarak son dönemde yapılan açıklamalar ve genel değerlendirmeler kripto paraların gelecekte daha fazla kullanılabilecek olduğu yönünde. Bitcoin’de yaşanan dengesizlikler ve diğer bazı etkenler dolayısı ile düşüşler yaşanırken, yaşanan yükseliş-düşüş dönemleri ise en fazla sorunun yaşandığı dönem olarak belirtiliyor.

Kripto Paralara İlgi Artıyor

Goldman Sachs’ın Özel Servet Yönetimi birimi başkanı Sharmin Mossavar-Rahmani, kripto paralara ilginin artmaya devam ettiğine değinerek, geleceğin para birimlerinden birisi olarak Ethereum ve diğer kripto paralar gösteriliyor. Ünlülerin daha çok Bitcoin’e ilgi gösterdikleri bilinirken, normal bilgili yatırımcıların ise Ethereum ve diğer altcoinlere ilgi gösterdikleri, daha çok Ethereum’un bu sıralamada 2. sırada kendisine yer bulabildiği istatistiklere yansıyor.

[bitcointicker]