Altcoin Kripto Para

Ethereum Bir Haftada Kaybetti

İçindekiler

Ethereum ile Bitcoin fiyatı bugünlerde tarihi rekor zirvesi kadar dikkatle takip ediliyor. Yatırım yapmak isteyen, yatırım yapan ve dengenin ne durumda olduğunu merak edenler kripto para fiyatlarını günlük olarak takip ederek son durumu öğrenmek istiyorlar. Kripto paraların fiyat artışı yaşaması durumunda mevcut yatırımlarını satış yoluna giderek daha fazla kar elde eden ve düşüş olması durumunda tekrar alarak satış yapan ”al-sat” işlemi yapan yatırımcı bu tür düşüşlerden fazlası ile etkileniyor.

Bitcoin’e oranla Ethereum ise 7 günlük tabloda en fazla kayıp veren kripto paralardan sadece bir tanesi. Ethereum geçtiğimiz 7 gün önce tam 603 dolar seviyesinde iken bugün ise 471 dolar seviyesinde ve aradaki kayıp oldukça fazla.

Daha Fazla Düşebilir

Ethereum fiyatında düşüşler olması veya yükselişler olması konusunda tam kesin tahmin yapabilmek çok zor. Bitcoin fiyatı nasıl ki düşüyor ve yükseliyor ise benzer şekilde Ethereum fiyatının da düşmesi, yükselmesi ve belirli bir süre boyunca aynı seviyede kalması fazlası ile doğal ve beklenen bir durum.

Bir hafta içerisinde olan kayıp seviyesine bakıldığında oldukça riskli bir kayıp olduğunu görmemek mümkün değil. Fiyatın düşmesi bazı al-sat yapan kişiler için iyi olmasına rağmen birçok kar etmek için yatırım yapan ve satış yolunu sürekli olarak tercih etmeyen kişilere adına büyük problem. Ethereum’un en değerli kripto paralardan birisi olması dolayısı ile gelecekte tekrar yükselmesi ve kendi rekorlarını kırması mümkün olabilir.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap