Kripto Paralarda Güçlü Çıkış Yakın Olabilir

Kripto paraların yakın bir zaman zarfında etkisini göstererek en yüksek seviyeye çıkabilecek potansiyelde olduğu belirtildi


Kripto paraların yakın bir zaman zarfında etkisini göstererek en yüksek seviyeye çıkabilecek potansiyelde olduğu belirtildi. Her yıl daha fazla ilgi görmesi ve daha fazla yatırımcı çekmesi dolayısı ile Bitcoin yatırımcıların asıl gözdesi olarak tanınan ama son zamanlarda yaşadığı düşüşler ve diğer etkenler dolayısı ile kritik sorunlar yaşayan bir kripto para olarak tanınır hale gelmişti. İddialar ise bir süre sonra Bitcoin fiyatının yükselecek olduğu ve 7 bin dolar sınırını aşarak 14 bin dolara kadar artış gösterecek olduğu yönünde.

İddialar bununla da sınırlı değil. Dönem dönem Bitcoin fiyatlarında yeni rekorların kırılması dolayısı ile bu yıl içerisinde en düşük seviyesine kadar geri dönebilecek olan Bitcoin, bu aşamanın hemen ardından ise 20 bin dolar seviyesine kadar tekrar yükselebilecek. Bu sayede Bitcoin fiyatlarında ciddi oranda artışlar olması beklenirken, bu artışların 21 bin dolar seviyesine kadar çıkmasına ”olası” bir durum olarak bakılıyor.

Güçlü Çıkış Ne Zaman Olacak?

Kripto paralarda yükseliş ne zaman olacak? Sorusunu soran yatırımcıların ise bu aşamada beklemesi gerektiğini söylemek gerekiyor. Kripto paraların daha fazla yükselmesinin ortalama en az 2 hafta alabilecek olduğu, 2 haftadan sonra fiyatlarda dengelenme olması durumunda gelecek birkaç hafta içerisinde de güçlü çıkışların etkisini gösterebilecek olduğu iddia konusu.

  • Bitcoin fiyatında yaşanan gerilemeler dolayısı ile bir süredir yatırımcıların sık tepkisini çeken kripto para olurken, diğer kripto paralarda da ciddi oranda düşüşler olduğu çok açık bir şekilde görülmekte.