Altcoin

Ethereum sıralamasını bu sene korumaya zorlayacak

ethereum fiyatı yorum

Ethereum, bu sene sonuna kadar görünen o ki sıralamasını tekrar korumaya çalışacak. Ripple üzerinde daha yoğun hale gelmeye başlayan ilginin gün geçtikçe daha büyük hale gelmesi ve sürekli olarak artış eğiliminde olmasının Ethereum’un 2. sırada olmasını etkileyebilecek kadar büyük etken olduğu değerlendiriliyor.

Zaman zaman 2. sıraya Ethereum yerine Ripple’ın gelmesi ve daha önce bunun örneklerinin olması ise mevcut Ethereum yatırımcılarını korkuturken, Ripple yatırımcılarına ise son derece olumlu bir süreç yaşatabilecek olduğu konusunda adeta bir nevi mesaj veriyor.

Ethereum bu sene sıralamasını değiştirmez

Analistler, bu sene sonuna kadar piyasada ilk 3 kripto para sıralamasında değişim olmasını öngörmüyor. Bitcoin ve Ripple arasında kalmış olmasına rağmen oldukça güçlü duruş sergileyen Ethereum, bu yönü ile gerek piyasa hacminin büyük etkisi, gerek ise diğer etkilere bakıldığı zaman yatırımcılarına son derece güven verecek kadar güçlü, son derece etkili. Ripple için sıra değişimi konusunda ise büyüklük olarak 3. sırada kalmaya devam edebilecek olduğu ama fiyat konusunda aynı ifadenin söylenmesinin mümkün olmayabilecek olduğu paylaşılmakta.

Yorum Yap