”Global Bir Kripto Para Gelecek, Ama Bu Bitcoin Olmayacak!”

Goldman Sachs eski başkanı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın eski ekonomi baş danışmanı Gary Cohn, basına yaptığı açıklamalarında gelecek yıllarda global dünyada kendisini kanıtlamış olan bir kripto paranın ortaya çıkacak olduğunu açıkladı


Goldman Sachs eski başkanı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın eski ekonomi baş danışmanı Gary Cohn, basına yaptığı açıklamalarında gelecek yıllarda global dünyada kendisini kanıtlamış olan bir kripto paranın ortaya çıkacak olduğunu açıkladı. Bununla ilgili olarak bu kripto paranın nasıl ve ne zaman ortaya çıkacak olduğu konusunda pek fazla bilgi vermeyen Goldman Sachs eski başkanı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın eski ekonomi baş danışmanı Gary Cohn, ortaya çıkacak olan kripto paranın Bitcoin olmayacak olduğunu ve tam tersine farklı bir kripto para olarak ortaya çıkacak olduğunu iddia etti.

Bu iddiası ile ilgili olarak hangi kripto paranın bu yönde bir etkisi olacak olduğunu açıklayamayan ancak Bitcoin olmadığı bilgisini veren Gary, gelecekte hep birlikte bunun görülebilecek olduğu bilgisini paylaştı.

ABD’nin Tanındık İsimlerinden

Başkan Trump’a ekonomi danışmanlığı yapması ile daha fazla tanınan ancak daha sonrasında Başkan Trump tarafından görevine son verilen Gary’nin şimdilerde ünlü bir ekonomist olarak görev yapmaya devam ettiği bilgisi bulunmakta. Zira ABD’de milyonlarca ünlü ekonomist olduğu biliniyor.