Google Para Birimi Çeviri Aracına Bitcoin Ekledi

Google’ın ”Bitcoin” yazıldığında bundan sonraki süreçte kripto paraların fiyatını göstermeye başladığı açıklandı


Google’ın ”Bitcoin” yazıldığında bundan sonraki süreçte kripto paraların fiyatını göstermeye başladığı açıklandı. Kullanıcıların isteklerine göre kripto paraların fiyatlarını tek bir arama metni ile bulabilecek oldukları ve Bitcoin yazdıklarında karşılarında BTC’nin fiyatını görebilecek oldukları açıklandı. Bu açıklama kripto paraların para çeviri aracına eklendiğini gösterirken, birçok kripto para takipçisi için ise büyük bir kolaylık sağlamış olacak ve bu kişiler tek bir anahtar kelime ile fiyatı görebilecekler.

Google arama yapıldığında gösterecek olduğu kripto para fiyatlarını otomatize olarak karşınıza çıkaracak ve tek bir kaynağa bağlı kalmayarak kendi sistemlerine entegre edilmiş dünyanın en güvenilir ekonomi kaynakları ve borsalarından fiyat bilgisini alacak.

Dolar veya Farklı Para

Dolar veya farklı para biriminde o dakika Bitcoin ne kadar olduğunu öğrenmek mümkün olacak. Bazen karşınıza arama yapsanız dahi araçlar çıkmadığı durumlarda reklam engelleyici özelliğini kapatıp denemeniz durumunda kripto paranın fiyatı en üst sırada çıkacaktır. Daha kolay olması ve daha doğru sonuçlar vermesinden dolayı Google’da yakın zamanda kripto para anahtar kelimelerinde artış, site sıralamalarında da değişimler olması muhtemel.