”Kripto Paraları Görmezden Gelmek İmkansız Hale Geldi”

deVere Group kurucusu ve CEO’su Nigel Green, kripto paraların artık görmezden gelinmesinin imkansız olduğunu ve herkesin kripto paraları görmek zorunda olduğunu ve gördüğünü ifadelerine ekledi


deVere Group kurucusu ve CEO’su Nigel Green, kripto paraların artık görmezden gelinmesinin imkansız olduğunu ve herkesin kripto paraları görmek zorunda olduğunu ve gördüğünü ifadelerine ekledi. Yatırımcıların artması ve piyasa durumunun daha iyi hale gelmesi ile kripto paraların bu sene çok daha fazla geliştiğini belirten Green, Bitcoin sahiplerinin bu durumda önemli rolü olduğunu açıkladı.

Yatırımcıların sürekli yeni yatırımlarını piyasaya sürdüklerini ve bunun sonucunda gelişen kripto para piyasalarının herkes tarafından görüldüğünü/görülmek zorunda kaldığını belirten Green, bu sayede daha fazla insanın Bitcoin hakkında bilgi sahibi olabildiğini açıkladı.

Yatırımcıların kazandıkları tutarlar, yatırdıkları paralardan bağımsız olarak herkesin kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmak zorunda olduğunu dolaylı olarak ifade eden Green, yaşanan gelişmelerin herkesi kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmaya zorladığını açıkladı.

Yatırımcı Sayısında Artış Olacak

CEO Green, yıl sonuna kadar yatırımcı sayısında kripto para piyasasında artışlar görülecek olduğunu belirtti. Herkesin daha fazla kripto paralara ilgi duyacak olduğunu ve daha fazla ilgisi olacağını belirten ünlü CEO, sıradan insanların dahi kripto paralar hakkında bilgi sahibi olma yolunda ilerlediğinin de kanıtını bu açıklamaları ile ortaya koymuş oldu.