Huobi Giriş Nasıl Yapılır? Huobi Giriş Yap

Huobi, işlem hacmine göre şu anda en büyük kripto para borsalarından biridir


Huobi, işlem hacmine göre şu anda en büyük kripto para borsalarından biridir. 130’dan fazla ülkede hizmet veren Huobi  platformunun 10 milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Huobi borsasının web sitesi Türkçe hizmet sunmaktadır. 

https://www.huobi.com/tr-tr/login/ adresinden giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa öncelikle kayıt olmanız gerekecektir. Kayıt işlemi sadece bir dakika sürer ve çok basittir!

Huobi’de nasıl hesap oluşturulur?

1. Adım: Web sitesinin sağ üst köşesindeki “Kayıt” düğmesine tıklayın. 

2. Adım: Cep telefonunuzu veya e-posta adresinizi kullanarak bir Huobi hesabı oluşturun.

3. Adım: Aşağıdaki alanları doldurun

Telefon numaranızı veya e-posta adresinizi girin

En az 1 harf veya rakama sahip 8-20 karakter taşıyan güçlü bir şifre oluşturmalısınız. 

Huobi Kullanıcı Sözleşmesi Gizlilik Politikasını kabul edin ve “Kaydol”a tıklayın.

4. Adım: Başarılı kayıttan sonra, Huobi ekibi, kullanıcının kayıtlı e-posta adresine, hesabını etkinleştirmek için tıklamaları gereken otomatik olarak oluşturulmuş bir etkinleştirme postası gönderecektir. Bu aşamada, kullanıcılardan fonlarına ve verilerine ekstra bir güvenlik katmanı eklemek için hesaplarına şifreyle birlikte 2FA (iki faktörlü kimlik doğrulama) güvenliği eklemeleri istenir.

Mail adresinize gelen 6 haneli kayıt kodunu göreceksiniz. Bu kodu Huobi web sitesinin kayıt ekranındaki kutucuklara yazmanız gerekiyor. İşlemi onayladıktan sonra ekranda “Başarıyla Kaydoldu” mesajını alacaksınız.

Hesabınız şimdi oluşturuldu, ancak Huobi’de bulunan tüm özelliklere erişmek için gerçekleştirilmesi gereken doğrulama ve güvenlik adımları var. Bundan sonra profil bölümünüze gidin ve KYC doğrulaması için kimliği tıklayın. İsim ve gerekli belge gibi tüm bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Otomatik olarak platformun ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Ekrandaki “OTC Market”, “piyasalar”, “spot işlemler”, “vadeli işlemler”, “finans hizmetleri” gibi menüler yardımıyla istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Ancak Huobi borsasında işlem yapmaya başlamak için hesaba para yatırmanız gerekir.

Huobi Giriş Yap

Eğer Huobi hesabınız varsa platforma Giriş Yapmak için https://www.huobi.com/tr-tr/login/ adresine girmeniz gerekir. 

Huobi’ye nasıl giriş yapılır?

1. Adım) Web sitesinin sağ üst köşesindeki “Giriş” düğmesine tıklayın.

2. Adım) Cep telefonunuzu veya e-posta adresinizi kullanarak “Giriş Yap” panelinde istenen şu bilgileri girin:

Telefon numaranızı veya e-posta adresinizi girin. Kayıt sırasında oluşturduğunuz şifreyi girin. Otomatik olarak platformun ana sayfasına yönlendirileceksiniz.