Bitfinex Giriş Şifresi Unuttum, Ne Yapmalıyım? Bitfinex Şifresi Mail Gelmiyor

Bitfinex giriş şifresini unuttuysanız bitfinex.com/ adresinden “Giriş” butonuna tıklayın


Bitfinex giriş şifresini unuttuysanız bitfinex.com/ adresinden “Giriş” butonuna tıklayın. Açılan ekranda “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkini göreceksiniz. Linke tıkladığınızda “Parola Sıfırlamayı Talep Et” sayfası açılacaktır. Hesabınızda tanımlı e-posta adresinize bir e-posta talep ederek parola sıfırlama işlemini başlatın. Bu adrese, şifrenizi nasıl sıfırlayacağınızla ilgili daha fazla talimat içeren bir e-posta gönderilecektir. Sıfırlama işlemini tamamlamayla ilgili ayrıntıları içeren bir e-posta alacaksınız. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa bitfinex/support adresinden destek bölümü ile iletişime geçin. 

E-mail adresinize gelen onay mesajını tıkladığınızda parola sıfırlama ekranına yönlendirileceksiniz. Yeni şifrenizi seçerek platforma yeniden giriş yapabilirsiniz. Seçtiğiniz parola, hem büyük hem de küçük harf, bir sayı ve bir özel karakter olmak üzere en az 8 hane olmalıdır. 

Parola sıfırlama talebinde bulunduğunuzda, hesabınızı beş günlük para çekme beklemesine girecektir. Daha fazla detay için Bitfinex’te Yardım Merkezi bölümünü inceleyin. 

Bitfinex Şifresi Mail Gelmiyor

Şifre sıfırlama işlemlerini onaylamak için Bitfinex’ten bir mail almanız gerekir. Bu gerekli prosedür, hesaptan para çalmaya çalışan dolandırıcılara karşı korunmaya yardımcı olur. Tüm tek kullanımlık şifreler 1-2 dakika içinde gelir. Gelmediği takdirde en olası neden, posta hizmeti tarafından kullanılan ve mesajlarımızı filtreleyen spam kontrol sistemidir.

 İstenmeyen posta klasörünüzü kontrol edin, çoğu durumda e-posta orada olacaktır. E-posta sağlayıcınız, sıfırlama e-postasını önemsiz veya spam klasörünüze koymuş olabilir. Lütfen orada olup olmadığını kontrol edin.

Lütfen gönderdikten sonra 15 dakika bekleyin. Genellikle mailler 1-2 dakika içinde ulaşır, ancak bazen bu süreç uzayabilir. Doğru e-posta hesabını kontrol ettiğinizden emin olun Yazım hataları için e-posta adresinizi kontrol edin.

Parolanızı sıfırlamak için Parolanızı mı unuttunuz? seçeneğine tıkladığınızdan emin olmalısınız.

Postanız dolup taşıyor mu? Bunu yapmak için bir test e-postası gönderin ve gelip gelmediğini kontrol edin. Posta kutunuz doluysa, e-postalarınızı temizleyin ve kodu tekrar göndermeyi deneyin.

Sayfayı tekrar yükleyin ya da cihazınızı kapatın ve yeniden başlatın. Ek olarak, tarayıcınızın önbelleğini / çerezlerini ayarlardan temizleyebilirsiniz.

Yukarıdaki öneriler yardımcı olmadıysa, lütfen Bitfinex Müşteri Desteği ile iletişime geçin. Size başka bir iletişim kanalı üzerinden bir onay kodu gönderilecektir.