Jimmy Song’dan Bitcoin Açıklaması

Ünlü yatırımcı Jimmy Song, son dönemde Bitcoin hakkında bazı iddiaların ortaya atıldığını belirterek, bu iddiaların asılsız olduğunu ve kendisinin Bitcoin’de yükseliş yaşanmasını beklediğini açıkladı


Ünlü yatırımcı Jimmy Song, son dönemde Bitcoin hakkında bazı iddiaların ortaya atıldığını belirterek, bu iddiaların asılsız olduğunu ve kendisinin Bitcoin’de yükseliş yaşanmasını beklediğini açıkladı. Ünlü bir yatırımcı olmasının yanında daha önce kendisine ısrarla ne kadarlık bir yatırımı olduğu ve bugüne kadar ne kadarlık bir kazanç elde ettiği gibi sorulara tam yanıt vermemesinden dolayı BTC yatırımcılarının tepkisini çeken ünlü isim, elinde milyonlarca dolarlık kripto para barındırdığı tahmin ediliyor.

Kripto para yatırımı yapacak olan kişilerin genel olarak son dönemde yaşanan düşüşleri incelememesi gerektiğine ve yatırım yapmaya devam etmesi gerektiğine değinen Jimmy Song, ”Sizce bir kripto para, öteki kripto paradan nasıl ayrılır? Daha da önemlisi, bir yatırımcı bunu nasıl tespit eder ve nasıl bir kripto paranın ötekinden daha fazla değerleneceğini düşünür?” dedi.

Bitcoin En Büyük Buluştu!

Jimmy Song, Bitcoin’in en büyük buluş olduğunu ifade ederek, ”Bitcoin’in sonunun geleceğini düşünen birçok kişi aslında bir noktayı kaçırıyor. O da şu ki, Bitcoin zaten en büyük buluştu. Merkezi olmayan bir dijital sistem, zaten çok büyük bir buluştu ve bunu ilk yapan da Bitcoin oldu.” dedi.