Kripto Para Yatırımcıları Bu Hafta Bekleneni Bulamadı

Kripto para yatırımcıları bu haftanın başlangıcından itibaren gerilemeye devam eden kripto paralar dolayısı ile istediklerini bulamadı


Kripto para yatırımcıları bu haftanın başlangıcından itibaren gerilemeye devam eden kripto paralar dolayısı ile istediklerini bulamadı. Yatırımcılar bu hafta içerisinde en azından kripto paralarda ortalama olarak bir yükseliş beklediklerini sosyal medya hesaplarından ve Reddit isimli dünyanın en fazla kripto para konusunun konuşulduğu forum siteleri üzerinden bu duruma tepki gösterdi.

Yatırımcılar son dönemde yaşanan düşüşlerin artık akıl almaz seviyeye ulaştığını, yatırımlarından endişe etmeye başladıklarına değinerek, bununla ilgili gelecek süreçte neler olacak olduğunu merak ettiklerini ifade ettiler. Bazı yatırımcıların bir hafta içerisinde ne kadarlık kayıp yaşadıklarına dair ekran görüntüleri yayınladığı platform üzerinde, ABD’li bir kullanıcı ise ”bugüne kadar binlerce lira kazandım ve hep güvendim, ancak bundan sonrasında güvenmeye cesaret edemiyorum” benzeri sözler paylaştı.

En Kapsamlı Forum Sitesi

Reddit, kripto paralar hakkında en kapsamlı forum sitesi olarak tarihe geçerken, ABD’li kullanıcıların doğru analizler yaptığı sitelerin başında geliyor. İngilizce olmasından dolayı ve Türk kullanıcılar için Türkçe dil seçeneği sunmayan forum sitesinin geçtiğimiz hafta Reddit Gold üyelere özel olarak Bitcoin ile ödeme seçeneğini kaldırması ise BTC yatırımcılarının tepkisini çekiyor.