Kripto Paralara Yatırım Hala Güvenilir Mi?

Kripto paralar adeta bugün çöktü


Kripto paralar adeta bugün çöktü. Çok fazla düşüş yaşayan kripto paralar 7000 dolar seviyesine kadar gerilerken, akıllarda ise tek soru olarak ”hala kripto paralara yatırım yapılır mı?” sorusu oldu. Kripto para yatırımcıları ellerinde bulunan yatırımları çıkarmaya başlarken, bazı yatırımcılar ise ellerinde bulunan Bitcoin yatırımlarını satmamaya ve direnmeye devam edecek olduklarının sinyalini verdi.

Düşüş durumunu fırsat bilen dev yatırımcılar ise yüksek fiyattan sattıkları Bitcoin’lerini daha sonrasında düşük fiyattan geri satın alırken, bu duruma daha çok fazla yatırımı olan yatırımcıların yakın olması dikkat çekti. Kripto para yatırımı yapmak için hazır bekleyen kullanıcılar ise bu durum karşısında yatırım yapıp yapmama konusunda kararsız kaldı.

Ufak Yatırımlar Yapıyorlar

Yatırımcılar şu aşamada Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine olan güvenlerinin sarsıldığını ve şimdilerde yatırım yapmak için bir takım yükselişe ihtiyaç olduğunu belirtti. Kripto para yatırımı yapan bazı kullanıcılar ise ufak ufak yatırımlarına devam ettiklerini ve kendilerinin ufak yatırımlar ile birlikte kripto para borsasına yatırım yapmaya devam edeceklerini belirtiyorlar. Elbette kripto paralara yatırım yapıp yapmamak kararı tamamen size kalmış bir durum iken bu seviyede olan bir kripto para piyasasına yatırım yapmanın daha fazla düşüş riskini beraberinde getirecek olduğunu unutmamalısınız.