Kripto Paralarda Bahar Dönemi Yaşanıyor

Kripto para piyasalarında son dönemde bahar havası yaşanıyor


Kripto para piyasalarında son dönemde bahar havası yaşanıyor. Bitcoin, Ethereum ve Ripple çok fazla kar artışı yaşatmasa bile kayıplar yaşatmaması ile yatırımcıların gözünde kendilerine oldukça büyük ve fazla yer buluyor. Kripto para piyasalarında yaşanan bu haftaki artışlar sayesinde birçok kişi yatırımlarını gelecekte daha fazla değerlendirecek olduklarını belirterek yatırımlarını geri çekmeme kararı alırken, bazı yatırımcıların ise daha fazla yatırımlar yaptıkları gözlemlendi.

Bitcoin sahibi kişiler 30.000 dolar seviyesinin bu yılın sonunda gelebilecek olduğunu düşünürken, bazı yatırımcılar ise geçtiğimiz sene olduğundan farksız olarak bu sene sonunda kripto para piyasasında en fazla değer kazanacak olan kripto para biriminin Bitcoin olacağını beklemekte. 25.000 dolar seviyesine kadar çıkma potansiyeli beklenen Bitcoin‘de daha fazla veya daha az artışlar olabilecek olduğu düşünülüyor.

İddialar Asılsız Çıkabilir

Ortaya atılan bazı yükselecek, artış yaşayacak ve benzeri iddiaların boş çıkması da mümkün. Zira daha önce olduğu üzere 20.000 dolar seviyesinden asla düşmeyecek olduğunu dahi iddia eden birçok yatırımcı vardı ve o dönemden sonra Bitcoin’de 13.000 dolar gerileme yaşanmış ve 7.000 dolar seviyesine kadar gerilemişti.