O Gün Geldi: Paribu Pizza Günü Başlıyor

Paribu, Bitcoin tarihindeki ilk alışverişi bu yıl da Paribu Pizza Günü ile kutluyor


Paribu, Bitcoin tarihindeki ilk alışverişi bu yıl da Paribu Pizza Günü ile kutluyor. 20-22 Mayıs tarihleri arasında Paribu hesabında Bitcoin bulunan kullanıcılara Papa John’s büyük boy pizza hediye.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, Bitcoin ile alışveriş yapılan ilk günü bu yıl da Paribu Pizza Günü’nde kullanıcılarıyla kutluyor. Papa John’s ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında; Paribu hesabında Bitcoin’i olan kullanıcılar, büyük boy pizza kampanyasından yararlanabilecek. 20-22 Mayıs tarihleri arasında Papa John’s web sitesi ya da şubeden ‘gel al’ siparişlerde geçerli olacak.

Pizza Günü Nedir?

22 Mayıs 2010’da ABD’nin Florida eyaletinde yaşayan Macaristan kökenli yazılımcı Laszlo Hanyecz’in iki adet Papa John’s pizzası için 10 bin Bitcoin ödediği gün, Bitcoin ile yapılan ilk alışveriş olarak tarihe geçiyor. Dünya çapında her sene anılan bir gün hâline geliyor. Paribu da geçtiğimiz yıldan beri Paribu Pizza Günü olarak kullanıcılarıyla kutluyor.

Paribu Pizza Günü kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için ParibuLog’u ziyaret edebilir, kampanya filmini ise, Paribu YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Paribu Hakkında:
2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi
ile 6 milyon kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı
projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.