Overstock CEO’su bilinmeyen kripto paraya yatırım yaptı

Overstock CEO’su Patrick Byrne, yabancı bir dergiye yaptığı açıklamasında kendisinin Bitcoin ve bilinen kripto paralara oranla bilinmeyen bir kripto paraya yatırım yaptıklarını açıkladı


Overstock CEO’su Patrick Byrne, yabancı bir dergiye yaptığı açıklamasında kendisinin Bitcoin ve bilinen kripto paralara oranla bilinmeyen bir kripto paraya yatırım yaptıklarını açıkladı. Daha fazla enerji verimliliği sunan ve daha iyi olduğuna inandığı Ravencoin isimli kripto paraya yatırım yaptığını açıklayan Byrne, bu para için milyonlarca doları tek bir alan ve yatırımda topladığını, milyonlarca dolarlık yatırımlardan kesin olarak emin olduğunu ifade etti.

Bilim ve teknoloji dünyasından birçok isim bilinmedik kripto paralara yatırım yapılmaması, bu tür taraflı açıklamalara inanılmaması gerektiğine değinirken, Overstock CEO’su Patrick Byrne, bu yatırımı tek başına yapmadığını, şirketi ile birlikte bu yatırımı ortak olarak yaptığını açıkladı.

Reddit Kullanıcıları Güvenmiyor

Reddit isimli dünyanın en büyük forum platformunda ise kripto paralar ile ilgili olarak açılan kanalda Ravencoin ile ilgili bugüne kadar yorum yapılmaması ve güvenilir olarak gösterilmemesi normal yatırımcıların Ravencoin‘e ilgi göstermediğinin kanıtı olarak gösterildi. Bitcoin başta olmak üzere en büyük 10 kripto paranın yatırım ve karlılık oranları açısından en değerli para birimleri olduğu belirtiliyor.

[bitcointicker]