Paribu Kullanıcılarına Özel Oppenheimer Gösterimi

Paribu 7 Ağustos’ta Paribu Cineverse Kanyon ve Paribu Cineverse Hilltown Maltepe sinemalarında kullanıcılarına özel Oppenheimer gösterimleri gerçekleştirecek


Paribu 7 Ağustos’ta Paribu Cineverse Kanyon ve Paribu Cineverse Hilltown Maltepe sinemalarında kullanıcılarına özel Oppenheimer gösterimleri gerçekleştirecek.

Paribu, kullanıcılarını 7 Ağustos’ta Paribu Cineverse Kanyon ve Paribu Cineverse Hilltown Maltepe’de gerçekleştireceği Oppenheimer özel gösterimlerine davet ediyor. Bu gösterimlerden birine çift kişilik davetiye ve orta boy mısır menü kazanan 400 kişiden biri olmak isteyen Paribu kullanıcılarının Paribu’nun Twitter ve Instagram hesaplarını takip etmesi, bu hesaplarda paylaşılan soruyu bir arkadaşını etiketleyerek doğru yanıtlaması ve ParibuLog’daki formu doldurması yeterli.

Kampanya hakkında daha fazla bilgiye ParibuLog‘dan ulaşılabilir.

Paribu Hakkında:

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyonun üzerinde kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor.

Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.