Paul Singer: Bitcoin çok iyi bir tezgah!

Ünlü hedge fon yöneticisi Paul Singer, yaptığı açıklama ile birlikte Bitcoin’i yerde yere vurdu


Ünlü hedge fon yöneticisi Paul Singer, yaptığı açıklama ile birlikte Bitcoin’i yerde yere vurdu. Bitcoin’in tarihin en büyük tezgahlarından birisi olduğu gibi tarihin en iyi ve en çok dikkat çeken tezgahı olduğunu savunan fon yöneticisi Paul Singer, ancak bu durumun herkesi etkilemediğini ve her yatırımcının bu tezgahtan etkilenmediğini savundu.

Birçok yatırımcının BTC üzerinden milyonlarca dolarlık kazanca sahip olduğunu açıklayan Paul Singer, bunun yanında yapılacak olan alım ve satım işlemlerinde birçok kayıp yaşayan yatırımcının olduğunun unutulmaması gerektiğini belirtti.

Dolandırıcılık Değil

Fon yöneticisi Paul Singer, BTC’nin herhangi bir şekilde dolandırıcılık olmadığını, tek başına dolandırıcılık ve tezgah olmamasına rağmen bazı etkenlerin birleşmesi sonucunda ortaya çıkan tablonun bir tezgah olduğunu söyleyebileceğini açıkladı. Bu açıklamaların yanında dün İngiltere Merkez Bankası Başkanı Carney, tarafından yapılan açıklamada da Bitcoin’in başarılı olamadığı ve başarısızlığını son dönemde sergilediği dalgalanmalar ile gösterdiğini açıklamıştı. BTC’nin birçok devleti rahatsız ettiği ve yakından takip edildiği, özellikle İsrail, ABD ve İngiltere ile AB üyesi ülkelerin yakın takibinde olduğu biliniyor.

[bitcointicker]