Peter Smith: Bitcoin Daha Fazla Artacak Ama Zamanı Var

Peter Smith, kripto para piyasalarında yaşanan gelişmelerin gelecek çeyrekte daha fazla etkisini gösterecek olduğunu ve gelecek çeyrekte Bitcoin fiyatı hakkında düşüncelerin çok daha fazla olumlu olacağını açıkladı


Peter Smith, kripto para piyasalarında yaşanan gelişmelerin gelecek çeyrekte daha fazla etkisini gösterecek olduğunu ve gelecek çeyrekte Bitcoin fiyatı hakkında düşüncelerin çok daha fazla olumlu olacağını açıkladı. Bitcoin ile ilgili her yaptığı yorum fazlası ile değerli görülen ve ilgi gören Peter Smith’in bu açıklamalarına talep yine her zamankinden farksız olarak fazlaydı.

Blockchain Ltd.’nin CEO’su Peter Smith, gelecek çeyrekte Bitcoin fiyatında olmasını beklediği artış oranı ve rakamı konusunda bilgi vermedi ancak kripto para piyasasında yaşanacak gelişmelerin kayda da değer gelişmeler ve artışlar olacak olduğunu iddia etti. İfadelerinde BTC dışındaki kripto paralara değinmeyen ve sadece BTC hakkında açıklama yapan CEO Smith, blockchain teknolojisi ile ilgili de bazı bilgiler verdi.

Blockchain Uyarısı

Peter Smith, blockchain teknolojisi konusunda da dikkatli olunmasını aksi durumda zararın ve dolandırıcılık vakalarının fazla olabilecek olduğu uyarısında bulundu. Kripto paralara dair açıklamalarından daha fazla blockchain teknolojisi hakkında yaptığı açıklama ile dikkat çeken CEO, blockchain teknolojisine gelecek yıllarda ilginin ve yatırımcı kişi sayısının artacağını öngördüklerini belirtti.

Blockchain teknolojisi konusu son 3 aydır kripto paralardan bile daha fazla ilgi görüyor ki bunun son örneği İngiltere yönetiminin blockchain teknolojisini kamuya açık veriler üzerinde test edecek olduğunu açıklaması ile kendisini belli etmişti.