Phillip Nunn: Bitcoin Bu Sene 60.000 Dolar Olacak

The Blackmore Group ile Wealth Chain Group CEO’su Phillip Nunn, kripto para fiyatlarında bu sene artışlar olup olmayacak olduğunu bilmediğini ama Bitcoin hakkında ise kendisinin bilgi sahibi olduğunu açıkladı


The Blackmore Group ile Wealth Chain Group CEO’su Phillip Nunn, kripto para fiyatlarında bu sene artışlar olup olmayacak olduğunu bilmediğini ama Bitcoin hakkında ise kendisinin bilgi sahibi olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatında 6000 dolar seviyesine kadar gerileme olmasına ”henüz bu aşamada 6.000 dolar seviyesine kadar gerilemesi kötü bir durum olarak gözüküyor olabilir. Kesinlikle birkaç saat içerisinde 6.000 dolar seviyesini göreceğiz.” açıklaması ile Bitcoin fiyatının 60.000 dolar olmadan önce gerileyecek olduğunu açıkladı.

Nunn, ”Bitcoin bu yıl içerisinde hem 6.000 dolar seviyesine gerileyecek, hem 60.000 dolar seviyesine kadar yükselecek.” ifadelerini kullandı. Kripto para varlıklarının sürekli değişken olarak dengesiz bir grafik sergilediğine değinen Nunn, bunun nedeninin ise mevcut piyasa hacminin sürekli olarak değişmesi ve yaşanan bu değişimler sonucunda Bitcoin fiyatının gerileyebilecek, artış yaşanması durumunda ise fiyatın yükselebilecek olduğunu açıklamıştı.

Bitcoin Hakkında Olumlu Tahmin

Bu yıl içerisinde 60.000 dolarlık bir rekor seviyesinin beklenmemesine rağmen bu tür açıklamaların gerçek olması durumunda nasıl sonuçlar verebilecek olduğu fazlası ile meçhul. Zira 60.000 dolar seviyesi bugün bulunan seviyeye oranla çok fazla uzak olduğundan dolayı 60.000 dolar seviyesine ulaşılması durumunda birçok kişinin neredeyse 10 kat üzerinde fazla kar elde edecek olduğu, işte o zaman Bitcoin’in tüm dünyaya kendisini en net şekilde kanıtlamış olacağı ifade edilebilir.

Bu aşamada Bitcoin fiyatı düştükçe yatırımcı ve yatırımlar azalıyor hali ile durum daha kötü seviyeye doğru ilerliyor.