Altcoin

Ripple Yatırımcısını Sevindirmeyi Başarabilecek Mi?

xrp teknik analizi

Kripto para birimlerinde genel olarak aşağı yönde hareket devam ederken Ripple’da son durum pek çok kripto para yatırımcısı tarafından merak ediliyor. İşte Ripple’da son durum analizimiz.

Özellikle son iki haftada genel olarak pozitif bir grafik çizemeyen kripto para sektöründe düşüş baskısı hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Bu haftaya da kötü bir başlangıç yapan kripto para birimlerinde kayıplar derinleşiyor. Bitcoin ve Ethereum’a oranla daha fazla kayıplar yaşayan Ripple’da son durum yatırımcısı tarafından pek iç açıcı görünmüyor. Zira Ripple özellikle son 2 gündür Bitcoin ve Ethereum’a oranla daha fazla değer kaybediyor.

Ripple Fiyatlarında Yeni Durak!

Kripto para birimleri arasında spekülasyonlara en açık para birimi olan Ripple fiyatlarında yeni durak 0.30 dolar seviyelerine kadar düştü. Son 24 saat boyunca XRP fiyatı dolar karşısında yüzde 2.7 değer kaybederek bu yazının yazıldığı sıralarda 0.335 dolar seviyesinden işlem görüyor, ancak XRP / BTC parametresindeki eğilim hareketi 9.000 Satoshi işaretinin çok üzerinde olduğu için Ripple yatırımcıları için gelecek umut verici. 

Yorum Yap