Altcoin

Ripple’a ilginin artmasının arkasındaki asıl sebep ne?

xrp teknik analizi

Ripple’a ilgi 10 güne varan bir süredir artış eğiliminde devam ediyor. Kripto para sektörünün en büyükleri arasında ilk 3 sıralamasında bulunan Ripple, 2. sırada en büyük kripto para olmasının etkisi ve daha önce 129 milyar dolara varan piyasa hacmi oranı ile rakiplerine oldukça çok korku salabiliyor. Ethereum en yakın rakibi olmasına rağmen 10 günlük süre zarfında Ethereum ve Bitcoin’i dahi geçerek birinci sıraya doğru ilerlemeyi sürdüren Ripple, bu büyük gücü arkasında bulunan sabit, ilgi göstermekten bıkmayan yatırımcılarına borçlu.

Bitcoin ve Ripple yatırımı bulunan büyük yatırımcıların bu 10 günlük sürede yatırımlarının büyük bir kısmını Ripple’dan yana tercih etmeye başlaması ve XRP’den kazanç isteklerinin arkasında Bitcoin’in yavaş yükselişlerinin başlaması ve 6.700 dolar sınırını da aşarak yeni rekoruna adım adımda olsa yürümeye başlaması gösteriliyor.

Ripple (XRP) Bitcoin’e 10 günlük sürede rakip

Rakip kripto para birimi olan Bitcoin’e nazaran daha fazla yükseliş göstermesinin etkilerini kısa süre önce belli eden XRP’nin gelecek 30 günlük sürede yükselişini devam ettirip ettirmeyecek olduğu ise fazlası ile merak konusu.

Yorum Yap