Altcoin

Ripple’a talep düştü

xrp teknik analizi

Ripple’a bir süre önce tekrar yükselmeye başlamasının etkileri sonucunda fiyatının rekor kırması beklentisi ortaya çıkmış ve bu fiyat beklentisi konusunda bir takım gelişmeler ortaya atılmıştı. Bir süre önce ortaya atılan iddialar Ripple hakkında yıl sonu beklentisinin en fazla kazandırabilecek kripto para olduğunu ortaya koymuş ve yatırımcıları bu konuda ”daha büyük oranda yükseliş olacak” beklentisinin tekrar ortaya çıkmasında etkili olmuştu. Bitcoin fiyatının dengelenmesi sonucunda Ripple fiyatının düşüş yaşaması yatırımcıları mutsuz ederken, kimi Ripple yatırımcıları ise ne olursa olsun vazgeçmeyecek olduklarının net mesajını verdiler.

Ripple’a talep düşünce Bitcoin’e yükseldi

Ripple’a talebin azalması sonucunda en fazla talep Bitcoin’e tekrar yükselmeye başladı. Bazı yatırımcılar için bu kayıp demek iken, bazıları için ise Ripple’ın fiyatının düşmesi ve Bitcoin’de dengelenme sürecinde olunması mevcut Bitcoin yatırımcıları için son derece olumlu olarak değerlendirildi.

  • Ripple ve Bitcoin birçok yönden farklı kripto paralar ve her ikisi piyasada en etkili 3 kripto para birimi arasında yerini almakta. Bitcoin 1., Ripple ise 3. sırada yer almakta.

Yorum Yap