Robert Sluymer: 6.300 Dolar Kritik Seviye

Robert Sluymer, Bitcoin ile ilgili olarak yaptığı açıklamada 6.300 dolar seviyesinin kritik bir eşik olduğunu açıkladı. Robert Sluymer, Bitcoin için beklenen dip dalganın 5.800 dolar civarı olabilecek olduğunu ama bu konuda tam olarak beklenen seviyenin gerçek...


Robert Sluymer, Bitcoin ile ilgili olarak yaptığı açıklamada 6.300 dolar seviyesinin kritik bir eşik olduğunu açıkladı. Robert Sluymer, Bitcoin için beklenen dip dalganın 5.800 dolar civarı olabilecek olduğunu ama bu konuda tam olarak beklenen seviyenin gerçek olmayabilecek olduğunu açıkladı. 6.300 dolar seviyesinin aşılması durumunda Bitcoin’in en alt dip dalgasının bu seviye olacak olduğunu belirten Sluymer, bu konuda dikkatli olunması önerisinde bulunarak yatırımcıların dikkatli yatırımlar yapmasını tavsiye ettiğini açıkladı.

Kripto paralar konusunda yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Robert Sluymer, tam olarak net fiyatlar veremese bile Bitcoin için beklentinin fazlası ile olumlu olduğundan bahsetti. Yatırımcılar sürekli olarak kripto paranın son günlerde dip dalgasını merak ederken, dip dalganın ne zaman gelecek ve hangi seviyede gerçek olacak olduğu ile ilgili sık sık sorular soruluyordu.

Dip Dalga Geride Kalmış Olabilir

Bitcoin ile ilgili dip dalganın geride kalması için Robert Sluymer açıklamasına göre 200 dolar daha artış yaşanması gerekiyor. 6.113 dolar seviyesindeki Bitcoin için bazı analistler ise dip dalganın 6.099 dolar seviyesi olduğunu ve bu seviyeden geri dönen kripto paranın bundan sonraki hedefinin çok daha yüksek seviyeler olduğunu doğruluyor.

Kripto paralar konusunda yapılan açıklamalar ve güncel seviyede Bitcoin’in takılıp durması dolayısı ile Robert Sluymer açıklamalarının ve diğer analistlerin açıklamalarının doğruluk payının yüksek olduğu, tam kesin sonucun ise kısa bir süre zarfında görülmesinin beklendiğini belirtmekte fayda var.