Satis Group: Bitcoin 144 bin dolar olur!

Satis Group, 10 yıl içerisinde Bitcoin ile ilgili fiyat tahminini açıkladı


Satis Group, 10 yıl içerisinde Bitcoin ile ilgili fiyat tahminini açıkladı. Bitcoin için yaptığı açıklamada kripto para fiyatlarının gelecek 10 yıl içerisinde artmasını beklediklerini belirten Satis Group, kripto paraların kullanım oranlarının da daha fazla artması ve insanların Bitcoin yatırımı yapmaya devam edecek olduğunu ifade ederek 10 yıl içerisinde 144 bin dolara kadar yükselecek olduğunu açıkladı.

10 yıl içerisinde Bitcoin’in ne kadar olacağı bilinmezken, kripto para fiyatlarının 144 bin dolar seviyesine yükselmesi durumunda 10 yıl içerisinde Bitcoin sahibi olanlar milyoner olabilecek anlamına geliyor. Yatırımcılarına yüksek kar elde ettirmesi ve yüksek kazanç sağlaması dolayısı ile tercih edilen kripto paralar, 144 bin dolar seviyesini görmesi durumunda çok büyük oranda talep görecektir.

Kar rekoru kıracak!

Satis Group, Bitcoin fiyatının rekor kırması ve 144 bin dolar seviye ile rekor kırması dünyada kripto para yatırımlarına talep oranlarında rekor seviyede artışları beraberinde getirecektir. Bitcoin fiyatının yeni rekorlar kırması ve ardı ardına rekorlar kırarak Satis Group’un iddia ettiği 144 bin dolar seviyesine ulaşmasının ise gerçekçi bir ifade ve beklenti olabilecek olduğu değerlendiriliyor.