Kripto Para

Son Dakika: 10 Temmuz’daki ICO Öncesi Telegram’ın Gram’ının Satış Fiyatı Belli Oldu

kripto para rehberi

Bloomberg tarafından 3 Temmuz’da yayınlanan bir raporda Telegram’ın daha piyasaya sürülmeden gündemi meşgul etmeye başlayan kripto para biriminin ICO satış fiyatı açıklandı. Güney Kore’nin en büyük Gram token sahibi Gram Asia ile Liquid borsası ortaklığında 10 Temmuz’da düzenlenecek ICO’da bir Gram token 4 dolardan satışa sunulacak.

Borsanın Yerel Token’ını Kullananlar Gram Token’ı İndirimli Satın Alabilecek

Liquid’in kullanıcılarına gönderdiği bir e-postaya işaret eden Bloomberg, borsanın yerel token’ı QASH ile  ICO’ya katılan kullanıcların Gram token başına 0,50 ABD doları indirim alacağını bildirdi.

Önerilen satış fiyatı, Mart 2018’de Gram’ın ikinci ICO’sundaki 1.33 dolarlık orijinal satış fiyatının ile üç katı seviyesinde. Geçtiğimiz yılın Mart ayındaki ICO’da yine Liquid borsası ortaklığında düzenlenmişti ve Telegram bu token satışından 850 milyon dolar toplamıştı.

Gram, açık kaynak kodlu, şifreli mesajlaşma uygulaması Telegram’ın geliştirdiği dağıtık bir ağ projesi olan Telegram Open Network’ün (TON) henüz piyasaya sürülmemiş yerel token’ı. 200 milyondan fazla insan tarafından kullanılan Telegram, Gram token’ı 2019 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap