Thomas Lee: Bitcoin kendisini kanıtladı

Thomas Lee, kripto paralar hakkında bugün açıklama yaptı


Thomas Lee, kripto paralar hakkında bugün açıklama yaptı. Bitcoin’in kendisini kanıtlamış bir yatırım yöntemi ve kripto para olduğundan bahseden Lee, bugün yaşanan kayıpların etkisinin mutlaka olacağını ama bu etkinin bir süre sonra geride kalacak olduğunu düşündüğünü açıkladı. Kripto paraların fiyatlarının anlık olarak değişebilecek olduğunu ve bunun beklenti dahilinde olduğunu belirten Lee, fiyatların anlık olarak değişmesinin yatırımcı için bir endişe kaynağı olmadığını ve olmaması gerektiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak kendi beklentisinin yıl sonunda 25.000 dolar olabilecek olduğu yönünde olduğu, 22.000 dolar rekorunun da beklentiler dahilinde olduğunu belirten Lee, kripto paralar arasında kendi güvenilirliğini kanıtlayan asıl gerçek kripto paranın Bitcoin olduğundan bahsetti.

BTC en güvenilir olanı

Bitcoin’in en güvenilir kripto para olarak tarihe geçmesi ve herkesin asıl tercihleri arasında bulunuyor olmasının etkisi ve diğer etkenlere bakıldığında en güvenilir kripto para Thomas Lee’nin de dediği gibi Bitcoin olarak göze çarpıyor. BTC’nin gerek fiyat, gerek diğer konularda daha fazla ilgi görüyor olması ve daha fazla kazandırıyor olmasının da bunda etkisi çok fazla.