Tradingview Analisti: BNB Kısa Süre İçerisinde Yükselişe Geçecek

Tradingview’daki bir trend analisti BNB token’ın fiyatının kısa vadede yükselişe geçeceği görüşünde

Kripto para rehberleri

Tradingview’daki bir trend analisti BNB token’ın fiyatının kısa vadede yükselişe geçeceği görüşünde. Analiste göre, fiyat aşağı yönlü trend çizgisini kırdı ve böylece trendin tersine döneceğinin sinyallerini veriyor. BNB şu anda, fiyat 20.33 dolardan işlem görüyor.

BNB’nin kısa vadede başka bir parabol eğilimine girmesi oldukça olası. Tradingview analisti Dlavrov, BNB’nin fiyatının aşağı yönlü trend çizgisini kırdığına ve bu durumun ters yönlü bir yükseliş eğilimi olduğuna işaret ediyor. Analist, satın alma aralığının ise 14 ile 21 dolar arasında olduğunu belirtiyor.

BNB’nin fiyatı son yedi gün içinde iki kez 21 dolara kadar yükseldi ve kısa vadede ise 32 dolara yükselmesi bekleniyor. Haziran ve Eylül ayları arasında 40 dolarla tüm zamanların rekorunu kıran BNB aynı dönemde 14 dolarla dip yapmıştı. Binance Coin’in fiyatı Eylül ayının başından bu yana 21 doların üzerinde işlem görmedi. Analistler, BNB’ye girmek isteyen yatırımcıların 18.5 dolara stop koyması gerektiğini öngörüyor.

Öne Çıkan Gelişmeler

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!