Willy Woo: Bitcoin için umut var

Analiz uzmanı ve kripto paralar hakkında yaptığı yorumlar hakkında dikkat çeken Willy Woo, kripto paralar için bu sene içerisinde yaşanacak olası bir durum beklenmediğini ve kripto paralar ile ilgili olarak kendi görüşünün gelecek birkaç ay içerisinde...


Analiz uzmanı ve kripto paralar hakkında yaptığı yorumlar hakkında dikkat çeken Willy Woo, kripto paralar için bu sene içerisinde yaşanacak olası bir durum beklenmediğini ve kripto paralar ile ilgili olarak kendi görüşünün gelecek birkaç ay içerisinde pek fazla olumsuz yönde değişmeyecek olduğu yönünde olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının krize sebep olmayacak olduğunu ve 2014 yılında yaşanan düşüşler kadar bu sene yaşanacak düşüşlerin etkili olmayacak olduğunu açıklayan Woo, yatırımcıların yine de dikkatli olması önerisinde bulundu.

Bitcoin için dikkatli hareket etmek gerekiyor

Woo, Bitcoin sahiplerinin daha fazla dikkatli olmak gerektiğine değinerek Bitcoin fiyatının olası çöküşler yaşamasını beklemediğini ve olası bir ihtimal beklemediğini açıkladı. Bitcoin hakkında bugüne kadar ortaya atılan binlerce farklı iddia olmasına rağmen son birkaç aydır Bitcoin fiyatının çok fazla düşebilecek olduğunu ve bu düşüşlerin etkisinin bu sene içerisinde çok daha fazla etkisinin hissedilebilecek olduğunu düşünüyor. Bazı yatırımcılar ise kripto para fiyatlarında bu sene çok fazla beklenmedik düşüşler olacak olduğunu şimdiden tahmin ediyor.