Zengin Yatırımcılar Milyonları Kazandı

”para parayı çeker” sözünü boşuna ve gereksiz olarak söylememişler


”para parayı çeker” sözünü boşuna ve gereksiz olarak söylememişler. Bugün çok parası olan bir kişi tek bir gecelik faiz ile binlerce dolar kazanma şansına sahip iken, alt gelir grubunda olan fakir vatandaşlar ise faizin, kazancın ve yatırımın durumundan maalesef ki haberdar dahi değil. Durum bu olunca az miktarda para yatıran Bitcoin yatırımcıları bin dolarlık düşüş ve yükselişlerde kazanç sahibi olamazken, milyonlarca dolar yatırımı bulunan birçok zengin yatırımcının ise tek bir gün içerisinde binlerce dolarlık ek kazanç elde edebildikleri ve bunu Bitcoin ile yapabildiklerini duymak ve görmek fazlası ile düşündürücü.

Bitcoin sahibi olan milyoner yatırımcılar elde ettikleri paraları ve kar durumunu ek olarak hesaplarında değerlendirirken, bazı Bitcoin milyoneri yatırımcıların ise farklı kripto paraları da bünyelerine eklemek için altkoinlere yaptıkları yatırımlar mevcut durumda.

Çok Yatıran Çok Kazanıyor

Bitcoin’e ne kadar fazla oranda yatırım yapılır ise bu kadar fazla kazanç mevcut olabiliyor. Milyoner yatırımcılar ise milyonlarca dolarlık Bitcoin sahibi oldukları göz önüne alındığında yatırımlarının fazla olmasının etkisi ile sıradan az para yatıran yatırımcı kişilere oranla çok daha yüksek oranlarda gelir elde edebiliyorlar.

Mevcut yatırımları az olanlar alım ve satım işlemlerinden çok fazla kazanç sahibi olamazken, fazla yatırımı olanlar ise 500 dolarlık artışta dahi binlerce dolar kar elde edebiliyor ve ”kazanamıyorum” sözünün doğru olmadığını ispatlıyorlar.