5-10 Madenci Kalacak!

Kripto paralar artış yaşamaya başlamış durumdalar


Kripto paralar artış yaşamaya başlamış durumdalar. Kripto para ile ilgili olarak ortaya atılan bir diğer iddia ise gelecek yıllarda kripto para madenciliği mesleğinin kalmayacak olduğu, 5 ila 10 arası madencinin ayakta kalarak üretime devam edecek olduğu iddia ediliyor. Bu iddialar ile ilgili tabii kesinleşmiş bir öngörü olmadığından dolayı madencilere şimdiden bu sektörden çekilmelerini belirtmek hiç ama hiç doğru olmayacağı üzere birçok madenci zaten kazançlarının yüksek olmasından dolayı cihazlarını çalıştırıyor.

Bazı madenciler başta kazançları olmak üzere enerji paralarından dolayı her gün kazançlarını takip ediyorlar ve ay sonunda toplam ödedikleri enerji parasına oranla gelecek ay ödeyecek oldukları enerji parasını da bu kazandıkları kar payı içerisinden ayırıyorlar.

Kripto Para Dünyasında Neler Olacak?

Gelecek dönemde kripto para dünyasında neler olacak olduğunu daha rahat görebileceğiz. Zira şimdi bu aşamada madencilik ile ilgili ortaya atılan iddiaların pek fazla doğru olduğu söylenemeyecek olmasına rağmen günden güne azalan karlılık rakamları, enerji fiyatlarının artış yaşaması dolayısı ile madencilik alanında yaşanacak olan gelişmeler dikkat çekecektir.