Kripto Para

Akaryakıtta Yeni Dönem! Bitcoin İle Akaryakıt Alınabilecek!

Kısa bir süre önce Türkiye’deki müşterilerin self servis olarak kendi akaryakıtlarını alabilecekleri müjdesini veren Aytemiz, akaryakıtta yeni bir dönemi başlattı.

Ülkemizde 500’ün üzerinde akaryakıt istasyonu bulunan Aytemiz tarafından yapılan açıklamada tüm istasyonlarında kısa süre içerisinde self servis hizmeti sunacağını açıkladı. 

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke tarafından yapılan açıklamada self servis hizmetinin dünyanın pek çok yerinde uygulandığını belirleterek, ülkemizde de bu hizmeti sunan ilk marka oldukları için mutlu olduklarını belirtti. Self – Servis ile akaryakıt almanın daha ucuz olacağını belirten Aytemiz Genel Müdür Ahmet Eke, “Müşterilerimiz self – servis akaryakıt hizmetini kullandıklarında motorinde 20 kuruş, benzinde ise 15 kuruş indirim kazanacaklar” dedi. 

Akaryakıtta Yeni Dönem!

Eke self servis hizmetine ek olarak akaryakıta yeni bir dönem başlattıklarını açıkladı. Aytemiz CEO’su Ahmet Eke yaptığı açıklamada Aytemiz bayilerinde Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle akaryakıt alma çalışmalarını sürttüklerini belirterek, kısa süre içerisinde de bu hizmeti de kullanıma sunacaklarını belirtti. 

Yorum Yap