Bill Miller: 300 Dolara Bitcoin Almıştım

Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, kripto paralara dair yaptığı açıklamasında Bitcoin sahibi olanların şanslı olduğunu açıkladı

Bill Miller

Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, kripto paralara dair yaptığı açıklamasında Bitcoin sahibi olanların şanslı olduğunu açıkladı. Merkez Bankaları tarafından kripto para rezervleri açılmasının gelecekte mümkün olabilecek olduğunu açıkladı. Kripto para rezervlerinin Bitcoin ile başlayabilecek olduğunu ifade eden Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, bu rezervlerin çok daha fazla değerlenebilecek olduğunu ve bu sayede hazinelerin daha fazla artabilecek olduğunu açıkladı.

Miller, açıklamalarında kripto para rezervleri hakkında pek detay vermezken, kripto para rezervlerinin olumlu bir süreç doğurabilecek olduğunu ve yatırımcılar açısından da olumlu bir sürecin olabilecek olduğunu açıkladı.

300 Dolar Fiyatla Satın Almış

Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, elindeki Bitcoin’leri kendisinin 300 dolara satın aldığını ve şimdi bu değerin onlarca kat üzerinde kazandığını belirterek adeta milyarlarca dolarlık kazanç sahibi olduğunu tekrar doğruladı. 300 dolarlık bir maliyet ile Bitcoin sahibi olduğunu belirten Miller’in elinde ne kadar Bitcoin bulunduğu merak konusu iken 100 ve daha fazla Bitcoin sahibi olabilecek olduğu, bunu resmen açıklamama nedeninin de bu olduğu iddia edildi.

Miller ve benzeri yatırımcılar dünyada en fazla kazanan ve en fazla yatırımı bulunan kişiler olarak tanınıyorlar.

  • Bitcoin yatırımcılarının küçük bir kısmı en fazla kazanan grup iken, bu grubun milyarderlerden oluştuğu ve milyarlarca dolarlık kazanca sahip oldukları iddia edilmekte. Bu konuda net olarak bir rakam öğrenmek ise mümkün değil.