Ripple Yatırımcısı Az Az Artıyor

Ripple hakkında bir süredir iddialar yükseliş yaşanabilecek olduğu yönünde iken, yatırımcılarının yüzünü henüz bir türlü güldüremeyen Ripple’ın yatırımcıları  bir süredir yükseliş olmasını bekliyor

xrp teknik analizi

Ripple hakkında bir süredir iddialar yükseliş yaşanabilecek olduğu yönünde iken, yatırımcılarının yüzünü henüz bir türlü güldüremeyen Ripple’ın yatırımcıları  bir süredir yükseliş olmasını bekliyor.

Yatırımcıları bekleyen büyük bir yükseliş olacak mı, olmayacak mı? Yanıtını vermek ne mümkün ancak iddialar bu sene Bitcoin ile birlikte Ripple yatırımcılarının da sene sonuna kadar yüzünün gülecek olduğu, kazançların daha fazla artacak ve daha fazla yatırımcının Ripple sahibi olacak olduğu yönünde. Yatırımcıları bekleyen büyük bir yükseliş olabilecek olduğu üzere, büyük düşüşler olmasının da beklenti dahilinde olduğu hesaba katıldığında yatırımcı kişiler Ripple ile zengin olabilecek oldukları üzere, paralarının bir kısmını da kaybetme durumu olabilir.

Yatırım Yapanlar Mutlu

BTC ve ETH yatırımcılarına oranla Ripple yatırımcılarının daha fazla mutlu oldukları ve daha az yükseliş beklentisinin olduğu bilinmekte iken, yatırımlarını BTC ve ETH’den yana tercih edenlerin ise daha fazla piyasaya hakim olmak, daha fazla kar etme hırsı içerisinde oldukları gerçeği mevcut durumda. Yatırımlarını Bitcoin’den yana tercih edenler ve Ethereum’dan yana tercih edenlerin kar etme oranları da bir o kadar Ripple yatırımcılarına ve yatırımlarına oranla çok daha yüksek.