Billium, Kopya Ticareti ile Öne Çıkan Bir Kripto Borsası Başlattı

Dubai merkezli şirket Billium, kopya ticareti içeren bir kripto para borsası başlattığını duyurdu


Dubai merkezli şirket Billium, kopya ticareti içeren bir kripto para borsası başlattığını duyurdu. Site şu anda beta testinde.

Kopya alım satımı, yeni başlayanların profesyonellerin alım satımlarını kopyalayarak sıfırdan kazanmaya başlamalarını sağlar, bu da deneyim kazanma ve depozitoyu artırma fırsatı sağlayacaktır. Profesyonel trader’lar, işlemlerini yeni başlayanlarla paylaşarak ek fonlar kazanabilir.

Billium, Kopya Ticareti için Profesyonelleri Dikkatle Seçiyor

Borsa profesyonel trader’ları dikkatlice seçiyor. Bunun için profesyoneller, alım satımlarına erişim sağlamadan önce kapsamlı bir denetimden geçiyor. Billium, hem spot ticarete hem de marj ticaretine sahip bir girişim. Bu da optimal kaldıraç yardımıyla kârları daha da hızlı artırmaya (x5’e kadar) yardımcı oluyor.

Billium, önde gelen kripto borsalarından likidite topladığı ve sipariş defterini “çekmediği” için platformda herhangi bir kayma sorunu olmadığını da belirtmekte fayda var.

Ayrıca güncel gerçekliklerde çok önemli ve alakalı olan nokta, sitenin kullanıcılarının gizliliğine dikkat etmesi. “Şüpheli” işlemlerden gelen fonları bloke eden çoğu borsadan farklı olarak, Billium, işlemin şüpheli görülmesi durumunda her zaman parayı gönderene iade ediyor. Billium, BDT, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’nun çoğu bölgesinde mevcut. Aynı zamanda kripto para birimleri için sadık ve güvenli bir merkezin oluşturulduğu BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) tarafından da lisanslandı.