Teknik Analiz

Binance Coin Yeniden Yükselişe Geçebilir: İşte BNB’deki Hedef Fiyat Seviyesi

Yazar: Coin Bilgi

Önde gelen kripto para borsası Binance’in platform token’ı Binance Coin (BNB) 22 Haziran’da 38,67 dolarla tüm zamanların rekorunu kırmış  ve gösterdiği preformansla bir anda tüm dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başarmıştı. Yılın en iyi çıkış yapan kripto paraları arasında gösterilen Binance Coin (BNB) şu anda ise çok ciddi bir düşüşle karşı karşıya. Binance Coin yaklaşık 4 ayda %50 değer kaybı yaşadı.

BNB’de Yükseliş Göstergeleri

BNB’yi yakından inceleyen analistler ise popüler kripto para birimindeki düşüş trendinin çok yakın bir zamanda tersine döneceğine inanıyor. AMBCrypto adlı kripto para haber sitesinde yer alan analize göre Binance Coin’de yavaş yavaş boğa pattern’leri görülmeye başladı. Bu nedenle Binance Coin’de çok kısa bir süre içerisinde yukarı yönlü kırılma bekleniyor.

BNB’de Hedef Fiyat

BNB’nin fiyatı, doğal olarak yükseliş eğilimi gösteren düşen kama trendine uyuyor. Bununla birlikte, kanal uzamaya devam ediyor bu nedenle fiyatın kırılması biraz zaman alabilir. Analistlere göre BNB’deki breakout, 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında herhangi bir zamanda görülebilir.

Şu an itibariyle, BNB bir saatlik bir zaman diliminde EMA şeridinde destek aramaya başladı, ancak bu fiyatlar fiyatların kama çizgisinin alt çizgisine doğru yükselmesiyle kırılacak.

BNB, bu paternden çıktığında% 13.44 oranına kadar yükseliş yaşabilir. Bu, BNB’nin fiyatını 16,30 ile 16,80 dolar aralığına ulaştırabilir.

Binance Coin Fiyatı

Binance Coin haberimizin hazırlandığı sırada CoinMarketCap verilerine göre %3,78’lik yükselişle 15,72 dolardan işlem görüyordu.

Bunları da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Yorum Yap