Kripto Para

Binance Coin’e Neler Oluyor? Binance Coin’de Son Durum!

Kripto para birimlerinin milyarlarca dolar kaybettirdiği bugünlerde BNB coin hareketleri şaşırtıyor. Gelin BNB coin’e neler oluyor bir bakalım İşte BNB coin’de son durum.

Kripto para endüstrisinin milyarlarca dolar kaybettiği 2019 yılında BNB coin beklenmedik çıkışını sürdürmesi pek çok kişinin dikkatlerini bir anda BNB coin’e çevirdi.

Son üç günü 3.470 dolar seviyesinde geçiren Bitcoin’de işler tam yoluna girdi derken Bitcoin bugün yeniden dibe dalma kararı verdi ve haftanın en düşük seviyesi olan 3.410 dolar seviyesine düştü. Hızlı düşme ve hızlı yükselme hareketleri gösteren Bitcoin’in bu durumlarına pek çok kişi alıştı.

Bitcoin’in düşüşe geçerken, Ethereum’da her zamanki sert düşüşünü sürdürdü. Ethereum’un psikolojik sınır olan 100 dolara yaklaşması yatırımcılar tarafından da büyük bir endişe ile izleniyor. XRP se Bitcoin ve Ethereum’a nazaran daha az düşüş gösterdi. Ripple’da kendi psikolojik sınırı olan 0.30 dolar seviyesinin altına gerilemiş oldu.

En büyük kripto para birimleri büyük düşüşteyken, BNB coin (BNB) düşüş göstermedi. Binance coine yakından bakıldığında yüzde 17 oranında inanılmaz bir çıkış gösterdi. 1 milyar dolarlık piyasa büyüklüğünü aşan BNB, bu yükselişle birlikte BSV’nin önüne geçerek 10. En büyük kripto para birimi oldu. Kasım 2018’den itibaren ilk kez 8 doların üzerine çıkan BNB’nin günlük işlem hacmi de 100 milyon doların üzerinde seyretmeye başladı.

Binance CEO’su BNB’nin yükselişi ile ilgili şu açıklamada bulundu.

“Boğa ya da ayı sezonu, bizim için fark etmez. Biz sistemi inşa etmeye devam ediyoruz.”

BNB’nin görünümünü yakından incelediğimizde son zamanlarda pozitif bir ivme yakaladığını görüyoruz. İlk 100 kripto para biriminde büyük düşüşler yaşanırken BNB’ye benzer bir performansı sadece Theta’da gözlemleniyor. Kripto para birimleri Ocak ve Şubat ayında önemli kayıplar yaşanırken BNB’deki bu yükselişi yatırımcıları BNB üzerinde kümelenmeye itti. Bakalım BNB yükselişini ne kadar sürdürecek?

Yorum Yap