Binance Launchpad’te Satışa Sunulacak Yeni Kripto Para Projesi Belli Oldu – Coin Bilgi

Lider kripto para borsası Binance, bugün sabah saatlerinde Binance Launchpad platformunda satışa sunulacak yeni kripto para projesini duyurdu


Lider kripto para borsası Binance, bugün sabah saatlerinde Binance Launchpad platformunda satışa sunulacak yeni kripto para projesini duyurdu. Yapılan açıklamada Binance Launchpad’in 9. projesinin Troy Trade olacağı belirtildi.

Binance’in resmi blogunda yayımlanan duyuruda Troy Trade’in, kripto para ticareti ve varlık yönetimi konularında uzmanlaşmış küresel bir broker aracı olduğu belirtiliyor. Troy, kurumsal müşterilere kripto para aracılık hizmeti sunuyor.

Ağustos 2019’daki özel fonlama turunda Troy Trade, toplam token arzının %12’sini 0.007 dolardan satarak toplamda 8,4 milyon dolar toplamıştı.

3 Aralık’ta Sonuçlar Açıklanacak

Troy Trade’in toplam arzı 10,000,000,000 TROY olarak belirlenmiş. Kasım ayında duyurulan Binance Launchpad token satışıyla birlikte ise token’ların %8’ine denk gelen 4 milyon dolarlık TROY satılacak.

Binance, Troy Trade token satışına katılım için gerekli minimum miktarının 50 BNB olduğunu açıkladı. Kullanıcıların BNB bakiyelerinin ekran görüntüleri ise 3 Kasım itibariyle alınmaya başlanmış durumda.

Troy Trade

Binance, token satışına katılmaya hak kazanacak maksimum bilet sayısı 20.000 olarak duyurdu.  Kazanamayan biletlerin sahiplerine ise 150 bin dolarlık ödül havuzundan eşit miktarda token dağıtılacak. Kazanan biletler 4 Aralık tarihinde duyurulacak ve kullanıcılar sahip oldukları her bir bilet kazanan bilet başına 200 dolarlık TROY alabilecek.